Reakce na příspěvek
"Kladno: pořád ještě jedou hřiby hnědé a kováři, ale už bych je nebral. Hlíva se dá najít, ale moc jsem ji neviděl. Hodně lišek nálevkovitých."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
eliška
20. 09. 2025 - 12:17
dobrý den, mohl by jste mi říct kde konreétně? :)
Sportovecs
20. 09. 2025 - 12:31
Proc propalujete místa, kde rostou? :-(
Petr
20. 09. 2025 - 12:34
od Žiliny směr Žilinský vrch . nebo Lhota , U Hajovny a ten samý směr Žilinský vrch.
Jaroslava
20. 09. 2025 - 11:28
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:50
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:47
Kublov
David Kubrt
19. 09. 2025 - 22:56