Reakce na příspěvek
"Někdo vyhodil v lese sazenici juky. Nejdřív tam byla jen jedna. O pár let později už vidím několik mladých keřů. Vypadá to, že to brzy bude jako v…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
eliška
20. 09. 2025 - 12:17
dobrý den, mohl by jste mi říct kde konreétně? :)
Sportovecs
20. 09. 2025 - 12:31
Proc propalujete místa, kde rostou? :-(
Petr
20. 09. 2025 - 12:34
od Žiliny směr Žilinský vrch . nebo Lhota , U Hajovny a ten samý směr Žilinský vrch.
Jaroslava
20. 09. 2025 - 11:28
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:50
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:47
Kublov
David Kubrt
19. 09. 2025 - 22:56