Reakce na příspěvek
"Občas nějaká houba se najde, ale nikdo sem nic nedává jen pár lidí... nenechávejte si to pro sebe. "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Jaroslava
20. 09. 2025 - 11:28
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:50
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:47
Kublov
David Kubrt
19. 09. 2025 - 22:56
eliška
20. 09. 2025 - 12:20
dobrý den, mohla bych vědět kde konkrétně jste byl?
Čuník
19. 09. 2025 - 18:24
U Jablonné n.vlt vcelku hojně bedly, sem tam klouzek nebo holubinka, hřibovité nic.
Honta
19. 09. 2025 - 17:10
Doplněni Hlavenec