Reakce na příspěvek
"Křivoklátsko kousek od Žebráka - pod modříny a borovicemi rostlo docela dost hnědých hříbků, sice byly občas nakousané od slimáků ale byly bez červů.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
eliška
20. 09. 2025 - 12:17
dobrý den, mohl by jste mi říct kde konreétně? :)
Sportovecs
20. 09. 2025 - 12:31
Proc propalujete místa, kde rostou? :-(
Petr
20. 09. 2025 - 12:34
od Žiliny směr Žilinský vrch . nebo Lhota , U Hajovny a ten samý směr Žilinský vrch.
Jaroslava
20. 09. 2025 - 11:28
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:50
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:47
Kublov
David Kubrt
19. 09. 2025 - 22:56