Reakce na příspěvek
"Orlík nad Vltavou, krásné hřiby dubové, smrkové. Mraky lišek, byť někde zatím jen malé, někde větší. Sem tam i nějaký klouzek, špičník nebo masák.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
17 příspěvků za posledních 7 dní
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:42
Kutnohorsko
IVAAN
10. 06. 2021 - 22:09
Dobrý nález...
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:23
Kutnohorsko
Marie Hol.
08. 06. 2021 - 19:25
Dnes Voděradské bučiny a ani jedna houba, les úplně prázdný a přišlo mi že je i sucho.
Jarda
08. 06. 2021 - 09:03
okolo Solenic, Větrov včera 75 dubáků, babek hafo.