Reakce na příspěvek
"Včera cestou z práce, vidím les, vidím ze mám chvilku čas, neodolám. 30 min kdesi na vysočině. Zítra jdu řízeně na houby, tak doufám, že nebudu muset…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Tesarik
15. 09. 2025 - 16:27
Na Krivoklatsku - invaze bedel, za 10 minut 15ks v super kvalite a sbirat sli skoro z auta
Eva
15. 09. 2025 - 16:26
Dnes Tehovec,les prázdný,ani prašivka
ondraN
15. 09. 2025 - 11:21
Roztocký Háj, pár malých ale červavých a plesnivých babek, něco bedel. Vypadá to, če se mladé plodnice zastavily v růstu a nového moc neroste. Uvidíme.
Vlk
15. 09. 2025 - 05:42
Beroun slabý
Daner
14. 09. 2025 - 19:37
Vcera Novy Jachymov babky a sametaci. Asi 2kg.