Reakce na příspěvek
"Chtěla jsem se zeptat, nevíte kde rostou houby okolo Nového Strašecí, nebo na Rudě, když se jede na Rakovník? Nebyl někdo?"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Andre
13. 06. 2020 - 20:28
Voznice - 13.6. ráno za hodinku a půl jeden kovář, dva kozáky, 12 klouzků, asi 40 babek
Tiara
13. 06. 2020 - 15:44
Zdravím. Prosím, nezkoušel to někdo v lesích kolem Dobříe, Staré Huti, Mokrovrat, nebo Nového Knína? Docela by mě zajímalo, jestli má cenu už tam vyrazit do lesa.
honzak
11. 06. 2020 - 19:54
Co se děje v lokalitách Lužná u Rakovníka Řevníčov?
Jan
12. 06. 2020 - 10:51
Řevničov zatím nic moc těžká slabota