Reakce na příspěvek
"29.5.2024 jsem prošla z Rudy pod Louštín a lesem zpět do Rudy. Nikde ani prašivka, natož jedlá houba. Tak doufám že porostou tak do deseti dnů. Je…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Jiřina M
28. 08. 2019 - 00:00
Chodíme na houby v okolí Poděbrad kdo to znáte tak jet do lesa za Kluk směr Sokoleč je tam vlhko rostou babky ty jsou červivé ale včera jsme našli košík kovářů a kotrče vše zdravé nasbírání do hodiny a lidí par