Reakce na příspěvek
"Kamenice a Štiřín, včera a dnes: košík jsem přinesla, ale nachodila jsem se. Pokud nezaprší, tak zase na nějakou dobu končíme... jinak hřib dubový,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Jiřina M
28. 08. 2019 - 00:00
Chodíme na houby v okolí Poděbrad kdo to znáte tak jet do lesa za Kluk směr Sokoleč je tam vlhko rostou babky ty jsou červivé ale včera jsme našli košík kovářů a kotrče vše zdravé nasbírání do hodiny a lidí par