Reakce na příspěvek
"Blahopreji vsem kdo meli dnes lepsi oko. My také Rožmitál smer na Třemšín. Začali jsme v sest rano a za celé dopoledne tak 3/4 košíku :(
Par hribu…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
23 příspěvků za posledních 7 dní
Milda
05. 10. 2024 - 11:11
Voděracké bučiny…?
Rostou? Děkuji
Miky
05. 10. 2024 - 09:59
Kam na houby? Praha - Východ. Děkuji.
Radim
05. 10. 2024 - 10:32
Do nejbližšího lesa
Lenka
05. 10. 2024 - 07:57
Kde rostou houby na Kutnohorsku?
Radim
05. 10. 2024 - 10:48
Na kutnohorsku rostou.
Anzhelika
05. 10. 2024 - 07:15
Dobry den. Sedlčany, Třebnice jsou houby? Dekuji za odpověď :)
Aleš
05. 10. 2024 - 01:36
Mladá Boleslav
Radim
05. 10. 2024 - 10:33
Nq náměstí
katka
04. 10. 2024 - 22:28
davle
Radim
04. 10. 2024 - 23:19
Co Davle???
Veronika
05. 10. 2024 - 12:53
zkuste Hvozdnici