Reakce na příspěvek
"Rakovnicko, Ruda. Jen jedna velká houba, asi holubinka. Já holubinky nesbírám, tak nevím přesně.
Asi trávozelená."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Denisa
29. 09. 2024 - 10:11
179
Martina
28. 09. 2024 - 20:24
Kladensko dnes odpoledne za hodinu.
Veronika
28. 09. 2024 - 22:19
Včera i klouzci i hřiby
Simona
28. 09. 2024 - 19:48
Dnes Rakovník❤️
Simona
28. 09. 2024 - 19:47
Dnes Rakovník❤️