Reakce na příspěvek
"Dobrý den,včera kontrola na Sněžníku a opět se něco našlo A pro nevěřící Tomáše,přikládám i foto .Fotila kamarádka,já nemám mobil s fotoaparátem…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Evca
30. 09. 2022 - 21:34
Co Tisá rostou...
Hroch
30. 09. 2022 - 14:10
Prosím o info Výsluní dekuji