Reakce na příspěvek
"Dnes procházka z Děčína směr Sněžník...nejdřív sem tam byli hnědáci a potom na jednom místě hromada pravku i hnedaku... Vyloženě na kosu...skoda, že…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
lola
16. 10. 2021 - 05:18
Honzo dá se opravdu ještě něco najít ale chodit a chodit
Bára
08. 10. 2021 - 21:44
Řevničov začínají růst
Hroch
05. 10. 2021 - 16:58
Dneska jsem skusil Výsluní a vypadá to že asi sezóna skončila hodka a půl v lese pár seschlich borováků a 3 červavé bedli tak Výsluní zase za rok
Vydra
05. 10. 2021 - 18:37
Asi máš pravdu sezóna u konce.