Reakce na příspěvek
"Tisá a Rájec - rostou. Mix hříbků (praváci, podborováci, sem tam babky), kozáci, občas klouzek. Jen hlásím, po deštích dost červivé, polovina košíku…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
lola
16. 10. 2021 - 05:18
Honzo dá se opravdu ještě něco najít ale chodit a chodit
Bára
08. 10. 2021 - 21:44
Řevničov začínají růst