Reakce na příspěvek
"Šla Lola do lesa a dala sem vědět co našla pak. Nějakou čerstvou informaci sem dala, pro ostatní. Oni jim pak poděkujou"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
lola
16. 10. 2021 - 05:18
Honzo dá se opravdu ještě něco najít ale chodit a chodit
Bára
08. 10. 2021 - 21:44
Řevničov začínají růst
Hroch
05. 10. 2021 - 16:58
Dneska jsem skusil Výsluní a vypadá to že asi sezóna skončila hodka a půl v lese pár seschlich borováků a 3 červavé bedli tak Výsluní zase za rok
Vydra
05. 10. 2021 - 18:37
Asi máš pravdu sezóna u konce.