Reakce na příspěvek
"Sebuzín stále nic, pouze viz foto. a spoustu bílých hub (vypadaj jako nějaký druh žampionů). Cestou zpět po louce jsme našli malou, ale krásně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Bartes
18. 10. 2021 - 11:20
Okolí Přítokova a Cínovce sucho pár holubinek a kozáků jinak nic
O´Rourke
17. 10. 2021 - 16:14
V pátek 15.10. Tisá - půl košíku mladých hříbků smrkových . Musí se poctově hledat - tahat očima z jehličí. Je to asi konec sezóny.
lola
16. 10. 2021 - 05:18
Honzo dá se opravdu ještě něco najít ale chodit a chodit