Reakce na příspěvek
"Vážení kolegové houbaři letošní sezónu jsem už vzdal tak přeji krásný zbytek roku příští rok nás hle snad už bez kovidu"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
O´Rourke
12. 06. 2020 - 08:44
Včerna na Střížovickém vrchu pěkný sírovec . Rostl na třešni, takže byl výborný...
Radúza
11. 06. 2020 - 10:59
Nemám
Milan
08. 06. 2020 - 12:20
Hříškov dvanáct klouzků,jen podél cest.
Buongiorno76
06. 06. 2020 - 21:33
dnes Vejprty a sebik houbareni... skoda nafty.kdenictunic..
Gemerka
31. 05. 2020 - 21:28
Včera Rýdeč-Čeřeniště ani ťuk. Ani pitomý klíště.
David Nolan
01. 05. 2020 - 16:43
Zajímá vás, kde nedaleko Litoměřice můžete sbírat smrž?
Smrž
02. 05. 2020 - 17:04
Ahoj, pokud prozradíš, budu jen rád :)