Reakce na příspěvek
"Dnes Sněžník plný koš hřibů.Už to začíná...A taky bedel hodně...Pro ty jdu zítra...."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
Něco se děje
30. 10. 2019 - 17:20
Dříve jsem dal do vyhledávače nahouby a hned vyskočily. Nyní jsou až na druhé, ale i třetí straně. Co to asi znamená?