Reakce na příspěvek
"Tak já dneska se šla projít v Sebuzíně po loukách a všude.VŠUDE bedly a houby, které bohužel neznám. Hříbky jsem našla 2, ale úplně mini"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Něco se děje
30. 10. 2019 - 17:20
Dříve jsem dal do vyhledávače nahouby a hned vyskočily. Nyní jsou až na druhé, ale i třetí straně. Co to asi znamená?