Reakce na příspěvek
"Dnes u vrchslavi hodně bílé hřiby (34 ks), 90 % červivá noha, hlavy většinou zdravé. Hnědáci sporadicky, dost sameťáků. Hřiby i mladá miminka, t zn …"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
komik
10. 10. 2019 - 16:30
10.10.19 mezi komárkou a cínovcem za 2 hodiny ve dvou lidech 3 velké bramborové košíky, 3 druhy hřibů, kozáci, lišky, ryzce, křemenáče, klouzci, růžovky, nejvíce cca 70% hnědákú
lokajka
09. 10. 2019 - 04:23
houbaři sezona končí co takhle přijít uklízet a sbírat plasty a ten bordel co po vás zůstal na parkovištích i po lese a cestách !!okolí Sněžníku !!
Xxxx
13. 10. 2019 - 21:14
Kde se sejdeme?
Karel Kodítek
03. 10. 2019 - 06:51
chtěl jsem Vám poslat i foto , ale nedaří se ..... asi něco dělám špatně...nevím