Reakce na příspěvek
"Včera Sněžník.Plný koš hřiby dubového....Dneska jdu znova.....Je jich tam mraky....Byla sem necelou hoďku v lese ....."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
komik
10. 10. 2019 - 16:30
10.10.19 mezi komárkou a cínovcem za 2 hodiny ve dvou lidech 3 velké bramborové košíky, 3 druhy hřibů, kozáci, lišky, ryzce, křemenáče, klouzci, růžovky, nejvíce cca 70% hnědákú
lokajka
09. 10. 2019 - 04:23
houbaři sezona končí co takhle přijít uklízet a sbírat plasty a ten bordel co po vás zůstal na parkovištích i po lese a cestách !!okolí Sněžníku !!
Xxxx
13. 10. 2019 - 21:14
Kde se sejdeme?