Reakce na příspěvek
"28.9. Sněžník: Stovky zaparkovaných aut, v lese jako o procesí. Úlovky ale hodně chabé. Momentálně rostou pouze ve velkém klouzky modřínové pod…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
12 příspěvků za posledních 7 dní
Zdenek
28. 08. 2019 - 00:00
dnes žihle 2 hodky v lese 3 plný koše nemel jsem to už kam dávat
Kuku
28. 08. 2019 - 00:00
Ahoj všem.Byl někdo v Podbořánkách?Moc děkuji