Reakce na příspěvek
"Včera Sněžník.Plný koš hřiby dubového....Dneska jdu znova.....Je jich tam mraky....Byla sem necelou hoďku v lese ....."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.