Reakce na příspěvek
"Dnešní houbaření v okolí Jirkova. Houby nás z lesa nechtěly pustit, ale začalo pršet tak jsme je museli opustit. Původně jsme si mysleli, že dnes…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Vojta Krles
31. 07. 2025 - 08:57
Včra jen taková rychlá zastávka v remízku po cestě z práce, kosek od Nakléřova, jeden pravák, dva křemenáče a jeden kozáček, asi to pomalinku letos začíná....
Josef
31. 07. 2025 - 11:53
Můžete prosím upřesnit lokalitu, děkuji.
Igu
30. 07. 2025 - 20:47
Asi chodím ve špatný čas a na špatná místa. Krásný úlovky :))
František
31. 07. 2025 - 19:14
Tak to je luxus
Hanka
30. 07. 2025 - 18:34
Dnes podél kolejí na Telnici. 6 babek a 1 bedle.
Ladislav
30. 07. 2025 - 13:44
5x v lese a vůbec ale vůbec nic.. ani prašivka..