Reakce na příspěvek
"Ahoj. Tohle tam hodne roste. Nevite co to je? Podle internetu je to asi 5 druhu roznych hub. Ma to vysokou nohu a kdyz je velka tak 10cm klobouk.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
JiříH
27. 05. 2026 - 08:22
Kováře miluju-blahopřeji.Úplně nejraději mám z nich guláš!!!!
Milan
23. 05. 2026 - 11:23
Paráda
Jan
21. 05. 2026 - 20:36
Dnes v lese v Bečově plný koš pravých hřibů to byla paráda...a pak jsem se probudil...ach jo