Reakce na příspěvek
"houby nerostou tak se vrhám na sirupy "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
JiříH
27. 05. 2026 - 08:22
Kováře miluju-blahopřeji.Úplně nejraději mám z nich guláš!!!!
Milan
23. 05. 2026 - 11:23
Paráda
Jan
21. 05. 2026 - 20:36
Dnes v lese v Bečově plný koš pravých hřibů to byla paráda...a pak jsem se probudil...ach jo
Jan
10. 05. 2026 - 20:40
Tak kdy už to vypukne?
Jashan
03. 04. 2026 - 18:56
Krasny! Kde priblizne?
Kateryna
05. 04. 2026 - 22:29
Můžete mi říct, jaká je nejbližší autobusová zastávka k lesu, kde jste sbírali smrže?