Reakce na příspěvek
" Vy ústečáci i z Děčína na borůvky nemá nikdo zájem chodit "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Děda
07. 06. 2026 - 18:12
Co lola? Byla v lese a viděla něco hub nebo taky jen žáby a hadi?
JiříH
27. 05. 2026 - 08:22
Kováře miluju-blahopřeji.Úplně nejraději mám z nich guláš!!!!
Milan
23. 05. 2026 - 11:23
Paráda
Jan
21. 05. 2026 - 20:36
Dnes v lese v Bečově plný koš pravých hřibů to byla paráda...a pak jsem se probudil...ach jo