Reakce na příspěvek
"Dnes Úštěk, skoro plný koš, hřiby už jen ojediněle, rostou hlavně podborováci v jehličnatých lesích, 2x křemenáč, 3x kozák. Hodně podborováků…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Alexandr
18. 10. 2024 - 19:54
Vejprty
Hroch
16. 10. 2024 - 15:49
Po dnešní procházce na Výsluní jsem odjížděl bez hub.Les mokrý a docela už zima.Takže letošní sezónu končím.Diky lesu za houby