Reakce na příspěvek
"Dnešní houbaření v okolí Jirkova. Houby nás z lesa nechtěly pustit, ale začalo pršet tak jsme je museli opustit. Původně jsme si mysleli, že dnes…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Děda
22. 10. 2024 - 07:57
To můžeš dědku dát všechna fota do jednoho příspěvku.
děda
23. 10. 2024 - 09:30
Dědo,nevím jak to udělat.Skoušel jsem je dávat za sebou,a vždy tam byla jen ta poslední.
Tak poraď,jak na to?Jinak tě děkuji.
Alexandr
18. 10. 2024 - 19:54
Vejprty
Hroch
16. 10. 2024 - 15:49
Po dnešní procházce na Výsluní jsem odjížděl bez hub.Les mokrý a docela už zima.Takže letošní sezónu končím.Diky lesu za houby