Reakce na příspěvek
"Dobrý den,včera kontrola na Sněžníku a opět se něco našlo A pro nevěřící Tomáše,přikládám i foto .Fotila kamarádka,já nemám mobil s fotoaparátem…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Alexandr
18. 10. 2024 - 19:54
Vejprty
Hroch
16. 10. 2024 - 15:49
Po dnešní procházce na Výsluní jsem odjížděl bez hub.Les mokrý a docela už zima.Takže letošní sezónu končím.Diky lesu za houby