Reakce na příspěvek
"Při včerejší procházce Černoučkem, jsem též našla pár juniorů, ale zatím je potřeba na ně brát lupu"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Alexandr
18. 10. 2024 - 19:54
Vejprty
Hroch
16. 10. 2024 - 15:49
Po dnešní procházce na Výsluní jsem odjížděl bez hub.Les mokrý a docela už zima.Takže letošní sezónu končím.Diky lesu za houby