Reakce na příspěvek
"Byl jsem ve středu 1.8. na blíbených místech za Sněžníkem.Vyrubali nám přes zimu nejlepší kus lesa kde rostly hřiby.Přinesl jsem košík všehochuti t…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
Josef
14. 10. 2024 - 12:06
Prosím o info růstu hub Výsluní a okolí děkuji
Koudelka
13. 10. 2024 - 11:14
Nejaky pavucinec, nebrat.
děda
13. 10. 2024 - 13:17
děkuji.
H
14. 10. 2024 - 12:32
Závojenka olovnata
Nikola
13. 10. 2024 - 11:18
Hvězdovka červenavá
Nikola
13. 10. 2024 - 11:19
Nejedlá. Nebrat
děda
13. 10. 2024 - 13:18
Děkuji moc.
Mirda
12. 10. 2024 - 17:42
Hradiště