Reakce na příspěvek
"Dnešní houbaření v okolí Jirkova. Houby nás z lesa nechtěly pustit, ale začalo pršet tak jsme je museli opustit. Původně jsme si mysleli, že dnes…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Kvik
28. 09. 2024 - 13:02
Cinovec a Dubí nad nádražím, žádná sláva..
Hedr
28. 09. 2024 - 17:06
U Mostu?
Kamila
28. 09. 2024 - 08:52
Teď sem přijela na Sněžník...Fouká a dost aut všude.Tak pak se pochubím....
Houbařka
27. 09. 2024 - 22:14
Maxičky začínají..dost klouzků a i pár hříbků..