Reakce na příspěvek
"Byl jsem ve středu 1.8. na blíbených místech za Sněžníkem.Vyrubali nám přes zimu nejlepší kus lesa kde rostly hřiby.Přinesl jsem košík všehochuti t…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Kvik
28. 09. 2024 - 13:02
Cinovec a Dubí nad nádražím, žádná sláva..
Hedr
28. 09. 2024 - 17:06
U Mostu?
Kamila
28. 09. 2024 - 08:52
Teď sem přijela na Sněžník...Fouká a dost aut všude.Tak pak se pochubím....
Houbařka
27. 09. 2024 - 22:14
Maxičky začínají..dost klouzků a i pár hříbků..
Timhouby2024
28. 09. 2024 - 23:46
Je to magie! Bravo