Reakce na příspěvek
"Dobrý den jsem tu nová, bydlím tu chvilku Louny.Poraďte mi lesy kam na houby ještě to tu neznám a momentálně i bez auta tak kdyby někdo mňel cestu…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
12 příspěvků za posledních 7 dní
Timhouby2024
28. 09. 2024 - 23:46
Je to magie! Bravo
Máca
27. 09. 2024 - 18:05
Daleko od sebe
lola
27. 09. 2024 - 16:59
super
Luboš
27. 09. 2024 - 11:01
Příroda umí příjemně překvapit.
HONZA
27. 09. 2024 - 10:51
Kováře. Po delší tepelné úpravě vynikající Houby.
Luboš
27. 09. 2024 - 10:59
Na první dobrou bych řekl hřib kovář,...ale je zvláštní,že na řezu nezmodral.
Chepej
27. 09. 2024 - 14:05
Zda se mi, ze na kovare maji svetly klobouk. A to nemodrani je fakt divny....