Reakce na příspěvek
"Dnes jsem vyšel na 2 hodiny na Telnici. Bylo půl košíku hnědáků. Červivost asi 20procent. Začínají též pomalu plesnivět."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
František
26. 09. 2024 - 20:54
To je nádhera
Jan
26. 09. 2024 - 18:17
Samozřejmě kovář..a je to hřib ......
Pavel
26. 09. 2024 - 08:56
Včera Cinovec, tři hodiny v lese a koši pět hříbku