Reakce na příspěvek
"Houby rostou a dost,kdo nevěří,tak ať nevěří a zdrží se urážek.Na druhou stranu sem dávat či požadovat přesné lokace je mimo.Zvedněte zadek a bežta…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Jenik
27. 09. 2024 - 15:03
Vsude doslova bedlova invaze!
František
26. 09. 2024 - 20:54
To je nádhera
Jan
26. 09. 2024 - 18:17
Samozřejmě kovář..a je to hřib ......