Reakce na příspěvek
"Ahoj. Tohle tam hodne roste. Nevite co to je? Podle internetu je to asi 5 druhu roznych hub. Ma to vysokou nohu a kdyz je velka tak 10cm klobouk.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Washek
27. 09. 2024 - 08:18
Ahoj houbari. Neví nekdo jaká je situace kolem Úšteka? Dekuju
Jenik
27. 09. 2024 - 15:03
Vsude doslova bedlova invaze!
František
26. 09. 2024 - 20:54
To je nádhera
Jan
26. 09. 2024 - 18:17
Samozřejmě kovář..a je to hřib ......