Reakce na příspěvek
"Sebuzín stále nic, pouze viz foto. a spoustu bílých hub (vypadaj jako nějaký druh žampionů). Cestou zpět po louce jsme našli malou, ale krásně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
12 příspěvků za posledních 7 dní
Jenik
27. 09. 2024 - 15:03
Vsude doslova bedlova invaze!
František
26. 09. 2024 - 20:54
To je nádhera
Jan
26. 09. 2024 - 18:17
Samozřejmě kovář..a je to hřib ......