Reakce na příspěvek
"Tak dnes na Sněžníku, pod Sněžníkem, před Sněžníkem, asi tak hrstička krásně žlutých klouzků a asi tak kole dvaceti klíšťat a z toho mne dvě fakt…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
Jenik
27. 09. 2024 - 15:03
Vsude doslova bedlova invaze!
František
26. 09. 2024 - 20:54
To je nádhera
Jan
26. 09. 2024 - 18:17
Samozřejmě kovář..a je to hřib ......