Reakce na příspěvek
"Dobrý den,včera kontrola na Sněžníku a opět se něco našlo A pro nevěřící Tomáše,přikládám i foto .Fotila kamarádka,já nemám mobil s fotoaparátem…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
12 příspěvků za posledních 7 dní
Jenik
27. 09. 2024 - 15:03
Vsude doslova bedlova invaze!
František
26. 09. 2024 - 20:54
To je nádhera
Jan
26. 09. 2024 - 18:17
Samozřejmě kovář..a je to hřib ......