Reakce na příspěvek
"Pepik 04. 09. 2021 - 09:47 Nevíte někdo jestli rostou houby na kalku nebo na výsluní nebo je stále všude sucho....
Co to je za otázku? Samozřejmě že…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
lola
17. 08. 2024 - 18:07
paráda
Jindřich L
17. 08. 2024 - 19:09
Tak gratuluji, pořádně to oslavte. Když je něco poprvé, tak to vždycky hodně potěší. I když také záleží na tom, jestli je vám 10 nebo 60 let.
Milan
18. 08. 2024 - 06:34
Nádhera
Boletus
15. 08. 2024 - 15:51
Hřib kovář, krasavec
Buongiorno
16. 08. 2024 - 06:31
Hřib Koloděj kovář vypadá úplně jinak má klobouk tmavě hnědý je ok
Hroch
13. 08. 2024 - 18:59
Prosím o info růstu hub na Chomutovsku.Děkuji
Děda
14. 08. 2024 - 13:59
Lola, šla kouknout i dovnitř do lesa
Prcek
12. 08. 2024 - 20:27
Par křemenáčků