Reakce na příspěvek
"Kam se poděla naše neúnavná houbařka Lola?......byl jste někdo na Sněžníku?
Kolem Cínovce a Vitišky zatím žádný zázrak,kozáci,občas křemenáč."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Kozák
25. 06. 2024 - 11:17
V neděli 3 hodiny v lese nad Děčínem (Jalůvčí) a zatím slabota. Dost masáků, ale hřibovitých minimum. Pár ojedinělých klouzků, dva smrkové a dva hnědé hřiby. V lese mokro, ale ještě se to na těchto místech nerozjelo.
Hroch
24. 06. 2024 - 18:52
Prosím zná někdo houbovou situací na Výsluní? Děkuji za info
Petr
25. 06. 2024 - 10:56
Mrtvo
Jetrichowice
24. 06. 2024 - 09:05
Jetrochowice
Stella
22. 06. 2024 - 11:28
Krásná Lípa to byla🫡