Reakce na příspěvek
"Dnešní houbaření v okolí Jirkova. Houby nás z lesa nechtěly pustit, ale začalo pršet tak jsme je museli opustit. Původně jsme si mysleli, že dnes…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
12 příspěvků za posledních 7 dní
Jindřich L
20. 03. 2024 - 09:28
Docela závidím. U mně na Křivoklátsku rostou až začátkem dubna, ale poslední dva roky jsem nenašel nic.
komik
19. 03. 2024 - 10:38
dobrý den, který háj to je, u oseka?
Petr
13. 03. 2024 - 19:18
Kam v Litvínově na kačenky a smrže poraďte
eddy chuvak
23. 02. 2024 - 11:48
Hezky fotku...dekuji
Milan
25. 02. 2024 - 23:26
Gratuluji - naprázdno polykám při pohledu na fotky. Přeji dobrou chuť a závidím "-))).