Reakce na příspěvek
"Byl jsem ve středu 1.8. na blíbených místech za Sněžníkem.Vyrubali nám přes zimu nejlepší kus lesa kde rostly hřiby.Přinesl jsem košík všehochuti t…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Petra
05. 11. 2023 - 09:35
Prosím Vás rostou na Kocandě nebo Hvížďalce?
Petra
05. 11. 2023 - 20:15
Dle mě ne, jezdím jinam na Lounsku a zatím bez úspěchu
ylime
05. 11. 2023 - 00:00
já dnes na stejném místě to samé, jen o pár hnědáků víc. A i mladé houby. A pak že je konec sezony :-)
Eva Nováková
04. 11. 2023 - 08:29
Víte někdo jsou houby Tisá