Reakce na příspěvek
"28.9. Sněžník: Stovky zaparkovaných aut, v lese jako o procesí. Úlovky ale hodně chabé. Momentálně rostou pouze ve velkém klouzky modřínové pod…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
david
31. 10. 2023 - 09:51
roste něco v okolí české kamenice
Roman
30. 10. 2023 - 19:53
Most
Jindřich L
01. 11. 2023 - 18:19
No takovéto výstavní hřiby, to se jen tak nevidí. Gratuluji !
Vydra
03. 11. 2023 - 10:18
Díky 👍