Reakce na příspěvek
"Sebuzín stále nic, pouze viz foto. a spoustu bílých hub (vypadaj jako nějaký druh žampionů). Cestou zpět po louce jsme našli malou, ale krásně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Hribozrout lesovy
02. 11. 2023 - 15:58
Dnes Dubí Střelná háj Duchcov ani hovno neroste ty vaše fotky jsou vylhaný...
Dan
03. 11. 2023 - 01:02
Jel sem až z Mostu abych našel tvoje místa, dalo to práci ale našel, ale chytre to děláš bez odřezků. Ale fotky prozradily diky
david
31. 10. 2023 - 09:51
roste něco v okolí české kamenice
Roman
30. 10. 2023 - 19:53
Most
Jindřich L
01. 11. 2023 - 18:19
No takovéto výstavní hřiby, to se jen tak nevidí. Gratuluji !
Vydra
03. 11. 2023 - 10:18
Díky 👍