Reakce na příspěvek
"Ahojky tak po cca po týdnu opět procházka do okolí Tuchořic u Loun jeden košík 30 min a vybíral jsem si hnědý bílý hribky nějakou babku s klouskem do…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Deda
22. 10. 2023 - 23:15
Hoď to do papiňáku na půl hodiny
lola
19. 10. 2023 - 18:18
Parada. I houby nasla a radost mela.
Dicksauce
19. 10. 2023 - 20:50
Ty jo. V sobotu tam jedu, tak snad bude par houbicek. Vezu i kopu letaku. Jsem tu novy, ale pry je to ted dost velky houbarsky zvyk.
Ferda Hapcburskí
20. 10. 2023 - 22:44
Le-ta-ky!!!!