Reakce na příspěvek
"Dnes dopoledne Blíževedly za Úštěkem, asi 25ks houbiček. Našel jsem několik kozáků, 3ks křemenáčů, hřiby dubové a klouzky modřínové. Dubáky jsem…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Deda
22. 10. 2023 - 23:15
Hoď to do papiňáku na půl hodiny
lola
19. 10. 2023 - 18:18
Parada. I houby nasla a radost mela.
Dicksauce
19. 10. 2023 - 20:50
Ty jo. V sobotu tam jedu, tak snad bude par houbicek. Vezu i kopu letaku. Jsem tu novy, ale pry je to ted dost velky houbarsky zvyk.
Ferda Hapcburskí
20. 10. 2023 - 22:44
Le-ta-ky!!!!