Reakce na příspěvek
"Dne 26.10.2020 Úštěk, překvapivě plný koš.Rostou hlavně kozáci a praváci.Choďte do břízek,kde je borůvčí a na krajích lesa.Uprostřed lesa toho moc…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Deda
22. 10. 2023 - 23:15
Hoď to do papiňáku na půl hodiny
lola
19. 10. 2023 - 18:18
Parada. I houby nasla a radost mela.
Dicksauce
19. 10. 2023 - 20:50
Ty jo. V sobotu tam jedu, tak snad bude par houbicek. Vezu i kopu letaku. Jsem tu novy, ale pry je to ted dost velky houbarsky zvyk.
Ferda Hapcburskí
20. 10. 2023 - 22:44
Le-ta-ky!!!!